Your Cart

Zespół

Prezes Zarządu Michał Korgol

Strateg, mentor i doradca prowadzący firmę konsultingową, która współpracuje z dużymi instytucjami finansowymi w Polsce. Jako były współwłaściciel jednej z największych w Polsce kancelarii prawnych zajmującej się dochodzeniem należności na drodze prawnej posiada kilkunastoletnie praktyczne doświadczenie w zakresie świadczenia usług dla dużych międzynarodowych instytucji finansowych, w tym banków, ubezpieczycieli, firm leasingowych, funduszy inwestycyjnych jak również firm telekomunikacyjnych oraz szeroko rozumianego sektora B2B. Wieloletni praktyk i specjalista w budowie relacji z klientem i komunikacji.

tel: +48 503 465 944

e-mail: [email protected]

Wiceprezes Zarządu Julita Korgol

Doświadczony mentor i doradca w zakresie rozwoju osobistego i zarządzania sobą w czasie. Promotorka przedsiębiorczości i innowacyjności zawsze stawiające na indywidualny rozwój jednostki. Posiada szerokie kompetencje i umiejętności w zakresie wdrażania planów rozwoju kompetencji miękkich i budowy relacji z klientami. Doświadczona inspiratorka w budowaniu strategii rozwoju osobistego wśród dzieci i młodzieży.

tel: +48 608 584 111

e-mail: [email protected]

Trenerzy

Michał Korgol

Michał Korgol

Łukasz Popiołek

Łukasz Popiołek

Rafał Grodzki

Rafał Grodzki

Darowizna

Jeśli jesteś zainteresowany wsparciem finansowym fundacji, aby dalej mogła szerzyć swoje cele to kliknij przycisk poniżej, aby dowiedzieć się więcej.