Skip to content

Zarząd

zdjęcie

Michał Korgol

Strateg, mentor i doradca prowadzący firmę konsultingową, która współpracuje z dużymi instytucjami finansowymi w Polsce. Jako były współwłaściciel jednej z największych w Polsce kancelarii prawnych zajmującej się dochodzeniem należności na drodze prawnej posiada kilkunastoletnie praktyczne doświadczenie w zakresie świadczenia usług dla dużych międzynarodowych instytucji finansowych, w tym banków, ubezpieczycieli, firm leasingowych, funduszy inwestycyjnych jak również firm telekomunikacyjnych oraz szeroko rozumianego sektora B2B. Wieloletni praktyk i specjalista w budowie relacji z klientem i komunikacji.

zdjęcie

Julita Korgol

Doświadczony mentor i doradca w zakresie rozwoju osobistego i zarządzania sobą w czasie. Promotorka przedsiębiorczości i innowacyjności zawsze stawiające na indywidualny rozwój jednostki. Posiada szerokie kompetencje i umiejętności w zakresie wdrażania planów rozwoju kompetencji miękkich i budowy relacji z klientami. Doświadczona inspiratorka w budowaniu strategii rozwoju osobistego wśród dzieci i młodzieży.

zdjecie

Basia Rosłaniec

Doświadczony przedsiębiorca z wieloletnią praktyką w prowadzeniu projektów komunikacyjnych i inwestycyjnych w Polsce i za granicą, pasjonatka biznesu ze stopniem magistra w dziedzinie komunikacji na Monash University w Melbourne. Posiada wieloletnie doświadczenie w strategii komunikacji marketingowej oraz wdrażaniu nowych produktów na rynki międzynarodowe. Basia jest pasjonatką rozwoju osobistego ukierunkowanego na właściwą motywację i cele, chętnie udziela się jako wykładowca prowadząc warsztaty o tematyce przedsiębiorczości. Głęboko w sercu ma pragnienie, aby dzielić się z młodzieżą swoją wiedzą.

zdjecie

Robert Zubrzycki

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie,specjalizuje się w obszarze bankowości i finansów. Współpracował z wieloma międzynarodowymi instytucjami finansowymi, w tym z Grupą ING. Od 2009r. zarządza finansami spółek dostarczających dobra luksusowe. W Fundacji odpowiada za finanse.

Nasi Trenerzy

Michał Korgol Prezes
Michał Korgol
Prezes
Łukasz Popiołek Trener
Łukasz Popiołek
Trener
Julian Korgol Trener Web Developer
Julian Korgol
Trener
Web Developer
Julita Korgol Członek Zarządu
Julita Korgol
Członek Zarządu
Michał Zięcina Trener
Michał Zięcina
Trener
Robert Zubrzycki Członek Zarządu
Robert Zubrzycki
Członek Zarządu
Marta Zaremba Trener
Marta Zaremba
Trener
Barbara Rosłaniec Członek Zarządu
Barbara Rosłaniec
Członek Zarządu
Damian Lorek Trener
Damian Lorek
Trener