Wesprzyj budowę domu dziecka dla chłopców!
Naszym kolejnym celem jest wybudowanie na naszej działce kolejnego budynku, w którym mieszkać będą tylko chłopcy.
Obecnie chłopcy mieszkają w tym samym budynku co dziewczynki, ale po osiągnieciu pewnego wieku będą musieli zamieszkać osobno, gdyż takie są wymogli Kenijskiego prawa.
