Wesprzyj budowę domu dziecka dla chłopców!

Naszym kolejnym celem jest wybudowanie na naszej działce kolejnego budynku, w którym mieszkać będą tylko chłopcy.

Obecnie chłopcy mieszkają w tym samym budynku co dziewczynki, ale po osiągnieciu pewnego wieku będą musieli zamieszkać osobno, gdyż takie są wymogli Kenijskiego prawa.